خرید ویزا کارت

شما کجا هستید؟ صفحه اصلی/خدمات/خدمات سیسپیمنت/خرید ویزا کارت

در زندگی جوامع امروزی اینترنت و الکترونیک نقش بسیار پررنگ و ویژه ای در فعالیت های مختلف افراد دارد و اینترنت توانسته است که معنا و مفهوم مرزهای جغرافیایی را تغییر بدهد و محدودیت های آن را از بین برده است. با توجه به آنکه امروزه بسیاری از کسب و کارها وسعتی جهانی دارند استفاده از کیف های الکترونیکی و کارت های اعتباری بسیار رواج پیدا کرده است و شرکت ها و کمپانی های متعددی در سراسر جهان تلاش کرده اند که با ارائه گیفت کارت ها و کیف پول های الکترونیکی، خدمات متنوعی به کاربران خود ارائه کنند. در ادامه مطلب به بررسی بیشتر ویزا کارت خواهیم پرداخت و کاربردها و مزایای آن را توضیح خواهیم داد.

ویزا کارت چیست؟

ویزاکارت یک نوع کارت اعتباری (کارت اعتباری در حقیقت به خدمات مالی گفته می شود که توسط بانک ها و موسسات مالی محدود در سطح جهان ارائه می شوند) است که از محصولات کمپانی آمریکایی ویزا است که یک شرکت چند ملیتی به شمار می رود. شرکت ویزا فعالیت خود را از سال ۱۹۵۸ در شهر فاستر شروع کرده است. از دیگر خدمات شرکت ویزا می توان به تکنولوژی پرداخت های جهانی، خدمات مالی، استفاده از پول الکترونیکی و … اشاره کرد. این شرکت نیز در کشورهای مختلفی از جهان دارای شعبه است و مبادلات مالی بسیار زیادی را پشتیبانی می کند. شرکت ویزا برای کاربران خود از سه نوع کارت اعتباری به نام های ویزا کارت اعتباری (VISA CREDIT CARD)، ویزا کارت دبیت (DEBIT VISA CARD) و ویزا کارت پیش پرداخت (PREPAID CARD) استفاده می کند که هر کدام دارای کاربردهای مختلفی هستند. خرید ویزا کارت کاربرد و مزایای زیادی دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

ویزا کارت

کاربردهای خرید ویزا کارت

همانگونه که گفته شد دنیای اینترنت توانسته کمک بسیار زیادی به کسب و کارها در سرار جهان بکند و محدودیت های جغرافیایی را از بین ببرد و مردم می توانند با استفاده از این کارهای تمامی تراکنش ها  عملیات پرداخت و انتقال خود را انجام دهند. خرید ویزا کارت دارای کاربردهای مختلف و متعددی است که مهم ترین آنها به شرح زیر هستند:

  • از آنجایی که شرکت ویزا بیش از ۳ میلیون دستگاه ATM و POS را در سراسر جهان پشتیبانی می کند، افراد می توانند با داشتن ویزا کارت خریدهای حضوری خود را انجام دهند و یا مبالغ مورد نظر خود را دریافت کنند و یا انتقال دهند.
  • پرداخت های آنلاین در سایت ها و نرم افزار ها از دیگر کاربردهای ویزاکارت است و کاربران می توانند حتی پرداخت های آفلاین خود را با استفاده از این کارت انجام دهند.
  • ویزا کارت ها این قابلیت را دارند در نقاط مختلف جهان استفاده شوند و کاربران مبالغ مورد نظر خود را به هر نقطه ای از جهان انتقال دهند.

مزایای خرید ویزا کارت

علاوه بر کاربردهای متنوعی که برای ویزا کارت عنوان شد دارندگان این کارت ها می توانند از مزایای منحصر به فرد دیگر آن بهره مند شوند. بارزترین مزیت های ویزا کارت را می توان به شرح زیر عنوان نمود.

  • شرکت ویزا کارت های اعتباری خود را در حالی ارائه کرده است که امنیت بسیار بالایی دارند و کاربران می توانند با خیالی آسوده عملیات پرداخت و انتقال خود را انجام دهند.
  • کارمزدهایی که شرکت ویزا از کاربران دریافت می کند مقدار مناسبی است
  • صدور کارت اعتباری ویزا می تواند در کمترین زمان ممکن انجام شود و کاربران از آن استفاده کنند.
  • همانگونه که در بخش های قبلی گفته شد کارت های اعتباری این شرکت در سه سطح مختلف به کاربران ارائه می شود که هر کدام می توانند خدمات منحصر به فردی به دارندگان کارت ها ارائه کنند.
  • شرکت ویزا برای دارندگان ویزاکارت تخفیف ها و جوایز مختلفی در نظر گرفته اند و کاربران می توانند از این تخفیف ها در مراکز اقامتی، خریدها، تفریح ها و شرکت در جشنواره ها استفاده کنند
ویزا کارت