افتتاح حساب پرفکت مانی

شما کجا هستید؟ صفحه اصلی/خدمات/خدمات سیسپیمنت/افتتاح حساب پرفکت مانی
افتتاح حساب پرفکت مانی

با توجه به نقش پر رنگ اینترنت، الکترونیک و فضای مجازی در زندگی جوامع امروزی، شرکت ها و کمپانی های متعددی در سراسر جهان در حوزه پرداخت فعالیت می کنند. GoCardless، Transferwise، Visa، Stripe، Venmo، PayPal و … از رایج ترین و مشهور ترین شرکت های پراخت در جهان هستند. پرفکت مانی نیز به عنوان یکی از شرکت های مطرح پرداخت شناخته می شود که خدمات متنوع و گسترده ای برای کاربران خود ارائه می کند و از ایمنی بسیار خوبی نیز برخوردار است.

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی (Perfect Money) به عنوان یکی از شرکت ها و سیستم های پرداخت جهانی شناخته می شود که برای اولین بار از سال ۲۰۰۴ فعالیت خود را از کشور پاناما آغاز کرد و خدمات متنوع و متعددی به کاربران خود ارائه می کند. این سیستم پرداخت در میان ایرانیان داخل کشور از محبوبیت بالایی برخوردار چرا که بر خلاف شرکت های معتبری مانند ویزا و پی پل هیچگونه تحریمی علیه ایران اعمال نکرده است و کاربران می توانند بدون هیچگونه مشکلی از خدمات آن بهره مند شوند. این شرکت حتی برای کاربران ایرانی خود بخشی ویژه زبان فارسی نیز دارد.

پرفکت مانی

کاربردهای پرفکت مانی

همانطور که گفته شد Perfect Money خدمات متنوع و مفیدی خصوصا برای ایرانیان ارائه می کند و همین امر باعث محبوبیت آن شده است و طرفداران بسیار زیادی دارد. سادگی و راحتی شارژ حساب و همچنین خرید و فروش با آن و عدم نیاز به احراز هویت های طولانی که معمولا در سیستم های دیگر مانند ویزا کارت وجود دارند باعث شده است که این سیستم کاربران متعددی داشت باشد. این شرکت پرداخت از مزایا و کاربردهای قابل توجهی برخوردار است که مهم ترین آنها به شرح زیر هستند:

 • در پرفکت مانی کاربران می توانند از ارزهای مختلفی مانند دلار، یورو، بیت کوین و حتی طلا برای خرید های خود استفاده کنند
 • به دلیل آنکه نیازی به استفاده از IP کشورهای مختلف ندارد تراکنش ها و انتقالات مالی در این سیستم از سرعت بسیار خوبی برخوردار است
 • پرفکت مانی ماهیانه می تواند به کاربران خود سوددهی داشته باشد و میزان این سود سالانه ۴درصد می باشد
 • افتتاح حساب، شارژ حساب، تراکنش ها و انتقالات در این سیستم پرداخت بسیار ساده و راحت است و نیاز به دانش و مهارت تخصصی ندارد
 • کاربران می توانند وجوه خود را در یک حساب الکترونیکی مطمئن و ایمن ذخیره کنند و سود آن را نیز دریافت کنند
 • از این سیستم می توان در بسیاری از فروشگاه های آنلاین استفاده کرد
 • دارایی کاربران در Perfect Money به صورت ارزرمز ذخیره می شود که ریسک بسیار کمی دارد و نیازی نیست که کیف پولی اضافی ایجاد شود
 • کاربران پرفکت مانی می توانند در شرایط دلخواه خود عملیات دریافت و اعطای وام و همچنین قرض کردن و قرض دادن را داشته باشند

انواع حساب های پرفکت مانی

Perfect Money مانند ارزهای دیجیتالی همچون پی پل می تواند حساب های مختلفی داشته باشد و کاربران مطابق با کار و نیاز خود هر کدام از آنها را که خواستند افتتاح کنند و از آن استفاده کنند. به صورت کلی ۳ نوع حساب پرفکت مانی وجود دارد که به شرح زیر هستند:

 1. حساب کاربری عادی (Normal):چنانچه کاربری برای اولین بار در سیستم Perfect Money حسابی ایجاد کند ، حساب او از نوع عادی خواهد بود.
 2. حساب کاربری ممتاز (Premium): چنانچه کاربری به مدت یک سال از حساب عادی پرفکت مانی خود به صورت فعالانه استفاده کند خودبخود به نوع ممتاز ترفیع پیدا می کند. البته برای این کار لازم است که از قسمت پشتیبانی درخواست داشت. البته تبدیل حساب عادی به ممتاز یک شرط دیگر دارد و این شرط این است که سقف حساب کاربر باید به سقف مقدار مورد نظر (۱۰۰ هزار دلار آمریکا) برسد. حساب ممتاز خدمات بهتری برای کاربران دارد و کارمزدهای کمتری از آنها در قبال تراکنش ها اخذ خواهد کرد.
 3. حساب کاربری همکاری (Partner): حساب همکار فقط می تواند به دو دسته افراد شامل مدیران پرفکت مانی و صرافی های آنلاین تعلق بگیرد. این حساب فقط ۱٫۵ درصد از کاربران خود کارمزد دریافت می کند و سالیانه سودی معادل ۸ درصد به کاربران خود اعطا می کند.
افتتاح حساب پرفکت مانی