حساب پی پال

شما کجا هستید؟ صفحه اصلی/خدمات/خدمات سیسپیمنت/حساب پی پال
حساب پی پال
از آنجا که ما نمی توانیم کنترلی بر روی حساب های پی پال داشته باشیم و این امکان وجود دارد که از این اکانت ها در جهت خلاف قوانین پی پال اعمالی صورت پذیرد، سیسمانی در قبال حساب های پی پال شما هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرید. اما چنانچه قصد شما رفع نیازهای اساسی و شخصی باشد و مطابق قوانین پی پال عمل نمایید، این اطمینان را می دهیم که در افتتاح و استفاده از خدمات پی پال مشکلی نداشته باشید. لیمیت شدن حساب های پی پال به دو روش دستی و اتوماتیک توسط رباط های این سیستم ، انجام می شود اما در هر دو روش چنانچه قوانین پی پال را رعایت کرده باشید به سادگی صورت می گیرد. ثبت سفارش
افتتاح حساب پی پال

حساب پی پال

پی پال یک حساب بین المللی است که به دلیل مزایا بسیار زیاد و برتری هایی که به نسبت سایر حساب های بین المللی دارد، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این حساب دارای انواع مختلفی است که از جمله آنها می توان به حساب پی پال شخصی (Personal Account) ، حساب پریمر (Premier Account)، حساب بیزینس (Business Account) و حساب پی پال دانش آموزی (Student Account) اشاره کرد. با استفاده از این حساب :

۱- می توانید در سریع ترین زمان ممکن پرداخت های بین المللی انجام دهید چرا که پی پال سریع ترین شیوه انتقال و پرداخت ارز در جهان است.

۲- بزرگ ترین سیستم پرداخت جهانی است که در همه فروشگاه های اینترنتی بزرگ جهان مورد تایید است.

اولین گام در استفاده از پی پال ، افتتاح حساب پی پال است. با ایجاد اکانت پی پال و ساخت حساب پی پال می توانید از خدمات آن بهره مند شوید. در سیسمانی شما می توانید جهت افتتاح حساب پی پال ، شارژ حساب پی پال و خرید و فروش پی پال اقدام نمایید.

مراحل افتتاح حساب پی پال در سیسمانی

سیسمانی تمام خدمات ایجاد حساب پی پال ، شارژ حساب پی پال ، گیفت کارت پی پال ، پرداخت های بین المللی با پی پال را ارائه می دهد. برای دریافت هر کدام از این خدمات مراحل زیر را طی نمایید.

ثبت نام

ابتدا در سایت سیسمانی ثبت نام کنید.

ثبت درخواست

انتخاب حساب پی پال در سایت

پرداخت آنلاین

هزینه خدمات را  پرداخت نمایید.

دریافت 

دریافت اکانت وریفای شده

ایجاد حساب پی پال

برای افتتاح حساب پی پال ، شارژ حساب پی پال ، خرید و فروش پی پال و ساخت حساب پی پال می توانید هم اکنون شروع کنید.

سوالات متداول افتتاح حساب پی پال

سوالات متداول

حساب پی پال چیست و چه کاربردی دارد؟

paypal یکی از حساب های بین المللی برای انجام تراکنش هایی است که به کمک کارت های بانکی داخلی انجام نمی شود. شما در سایر کشورهای دنیا نمی توانید با در دست داشتن کارت های بانکی ایرانی ، تراکنشی انجام دهید. از این رو به یک حساب بین المللی نیاز خواهید داشت. در مقاله حساب پی پال چیست ، می توانید در مورد این حساب و تاریخچه شکل گیزی آن بیشتر مطالعه کنید.

آیا ایرانیان می توانند حساب پی پال داشته باشند؟

به دلیل تحریم های موجود ، ایرانیان نمی توانند با آی پی ایران وارد سایت پی پال شده و جهت افتتاح حساب اقدام نمایند. اما سیسمانی خدمات افتتاح حساب و شارژ پی پال را انجام می دهد و می توانند از سیسمانی خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

باز کردن حساب پی پال چه مزایایی دارد؟

با افتتاح این حساب می توانید تراکنش های مالی بین المللی داشته باشید، پرداخت های اینترنتی انجام دهید و از همه مهمتر تراکنش های بانکی مانند انتقال وجه یا دریافت وجه بین المللی انجام دهید. اگر یک کسب و کار بین المللی دارید، می توانید تمام تراکنش های مالی خود را به کمک پی پال انجام دهید.

آیا می توان چند حساب پی پال افتتاح کرد؟

از آنجا که بیش از یک نوع حساب پی پال وجود دارد (شخصی ، بیزینسی و دانش آموزی)، شما می توانید علاوه بر داشتن حساب شخصی ، حساب بیزینسی و دانش آموزش هم داشته باشید. در مقاله انواع حساب پی پال ، می توانید اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

مقالات آموزشی پی پال

تاریخچه پی پال

پی پال چیست؟ تاریخچه شکل گیری حساب پی پال

ساخت حساب پی پال

آموزش ساخت حساب پی پال در ایران

انواع حساب پی پال

انواع حساب پی پال ، کاربرد و نحوه ساخت آن