گیفت کارت استیم

شما کجا هستید؟ صفحه اصلی/خدمات/کارت های اعتباری/گیفت کارت/گیفت کارت استیم
گیفت کارت استیم

با توسعه و پیشرفت علوم و تکنولوژی های مختلف، اینترنت و الکترونیک نقش ویژه و پررنگی در ابعاد مختلف زندگی افراد ایفا می کنند. پرداخت ها و عملیات دریافت و انتقال، امروزه به وسیله کارت های اعتباری و گیفت کارها بسیار ساده و راحت شده است و محدودیت های جغرافیایی از بین رفته است. چنانچه کاربری اهل بازی های کامپیوتری باشد قطعا نام استیم (Steam) را شنیده است. استیک یکی از پروژه های کمپانی Valve است و به عنوان یک پلتفورم برای بازی های آنلاین ارائه شده است. کمپانی Valve یک شرکت آمریکایی است که بازی های کامپیوتری بسیار زیادی را توسعه داده است. در ادامه به بررسی بیشتر گیفت کارت استیم، کاربردها و مزایای آن پرداخته خواهد شد.

گیفت کارت استیم چیست؟

همانگونه که از نام آن پیدا است گیفت کارت به یک کارت اعتباری گفته می شود که مقادیر مختلفی پول در آن ذخیره شده است. مبالغ این کارت ها قابلیت انتقال به سایر کارت ها و حساب ها را ندارد. افرادی که از بازی استیم استفاده می کنند و قصد دارند از خدمات این کمپانی استفاده کنند لازم است که حساب کاربری خودشان را شارژ کنند و برای این کار لازم است که از گیفت کارت استیم استفاده کنند. کاربران با استفاده از نرم افزار استیم می توانند از بین شرکت های طرف قرارداد بازی های مورد نظر خودشان را خریداری کنند و به صورت آنلاین بازی کنند. با توجه به آنکه سرویس Staeam این شرکت هیچگونه محدودیت مکانی ندارد از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است و ساده ترین راه برای شارژ اکانت استیم استفاده از گیفت کارت استیم است.

مزایا و کاربردهای گیفت کار استیم

همانطور که گفته شد این گیفت کار می تواند برای کاربران علاقه مند به بازی استیم بسیار مفید باشد. از جمله مهم ترین کاربردها و مزایای این گیفت کارت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دسترسی به این کارت بسیار ساده و سریع است و می توان با استفاده از آن به راحتی حساب کاربری استیم را شارژ کرد
  • این گیفت کار مانند سایر گیفت کارت های معتبر در مقادیر مختلفی در دسترس قرار دارد و افراد می توانند متناسب با نیاز خود آن را خریداری کنند.
  • کاربران می توانند با داشتن این کارت به هزاران بازی دسترسی داشته باشند و آنها را خریداری یا آپدیت کنند
  • این گیفت کارت هم مانند بسیاری از گیفت کارت ها تاریخ انقضا ندارد و کاربران می توانند در هر زمانی از آن برای خرید، دانلود و آپدیت برنامه های مورد نظر خود استفاده کنند.
  • با استفاده از گیفت کارت ها می توان به ایجاد و خرید اضافات ویژه بازی ها از Steam workshop پرداخت و همچنین با سایر گیمرها ارتباط داشته باشند.
  • استفاده از گیفت کارت استیم می تواند بر روی هر سیستمی (تلویزیون، موبایل، کامپیوتر و … ) با سیستم عامل های مختلف انجام شود
  • گیمرها می توانند با استفاده از این کارت اعتباری به صورت دیجیتالی به دوستان خود در این سرویس اعتبار هدیه دهند
  • گیفت کارت Steam ( استیم ) و Steam Wallet ( استیم والت ) مانند پول نقد برای والت (کیف) کاربران هستند که در شبکه استیم برای خریدنرم افزار ، بازی ها و هر چیز دیگری می توان از آن استفاده کرد.