گیفت کارت آمازون

شما کجا هستید؟ صفحه اصلی/خدمات/کارت های اعتباری/گیفت کارت/گیفت کارت آمازون
گیفت کارت آمازون

گیفت کارت آمازون

شاید بتوان گفت اقتصاد امروز سراسر جهان بر پایه تجارت الکترونیک قرار دارد و پرداخت ها، انتقالات و تراکنش های الکترونیکی تمام کسب و کارهای مطرح جهان را تحت تاثیر خود قرار داده است چرا که هم در کاهش هزینه ها و زمان موثر است، هم مطمئن تر و ایمن تر است و تعاملات شخصی را از بین برده است.

شرکت ها و کمپانی های معروف جهانی برای ارائه بهتر خدمات خود به مشتریان گیفت کارت های منحصر به خودشان را در اختیار کاربران قرار داده اند. کارت اعتباری (amazon giftcard) یکی از بهترین گیفت کارت ها است که بهترین راه برای خرید از سایت معروف و مشهور آمازون است. در ادامه مطلب به بررسی بیشتر گیفت کارت این شرکت ، کاربردها و مزایای آن پرداخته خواهد شد.

گیفت کارت آمازون چیست؟

آمازون به عنوان یکی از بزرگ ترین و معتبرترین شرکت های تجارت الکترونیکی در جهان است که فعالیت خود را از سال ۱۹۹۴ آغاز کرده است و تا امروز موفقیت های فراوانی داشته است.

در سال های گذشته افراد برای خرید از وب سایت آمازون از گیفت کارت های مسترکارت و ویزاکارت استفاده می کردند اما این سایت برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به کاربران خود،

گیفت کارت های مخصوص خود به کاربران ارائه داد. گیفت کارت این شرکت مانند سایر گیفت کارت ها یک کارت هدیه است که دارای یک مبلغ مشخص است و می توان با استفاده

از آن خریدهای متنوعی انجام داد. مبالغ موجود در این گیفت کارت مانند سایر کارت های اعتباری قابلیت انتقال ندارد. کاربران برای آنکه بتوانند از سایت آمازون خریدی انجام

دهند لازم است که حساب کاربری معتبری داشته باشند و برای این کار لازم است با استفاده از کارت آمازون حساب خود را شارژ کنند.

مزایا و کاربردهای مختلف گیفت کارت آمازون

کارت هدیه آمازون مانند سایر کارت های اعتباری مطرح جهان مانند ویزا کارت و مستر کارت و … دارای مزایا و کاربردهای مختلفی هستند که مهم ترین آنها به شرح زیر هستند:

  • این گیفت کارت ها در مقادیر مختلفی در دسترس کاربران قرار دارد که شامل کارت های ۵ دلاری، ۱۰ دلاری، ۱۵ دلاری و … هستند
  • این کارت ها توسط دو کشور آمریکا و انگلیس و با واحد پول های دلار و یورو عرضه می شود
  • با استفاده از این گیفت کارت ها می توان کارهای مختلفی انجام داد که مهم ترین آنها شامل خرید انواع لوازم نو و دست دوم، خرید بازی ها، نرم افزارها، کتاب ها و …، خرید انواع پوشاک و کیف و کفش، خرید فیلم ها و سریال ها و موسیقی های مورد علاقه کاربران و … هستند
  • این کارت تاریخ انقضای مشخصی ندارد و کاربران می توانند در هر زمانی از آن استفاده کنند و خریدهای الکترونیکی خود را انجام دهند به شرطی که کارت آنها اعتبار داشته باشد.
  • فروشگاه اینترنتی آمازون یک App Store معتبر دارد که برای ارائه نرم افزارها و بازی های تلفن همراه هوشمند است. این استور در میان کاربران گوشی های بلکبری (BlackBerry) و سیستم عامل اندروید (Android) از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کاربران می توانند با استفاده از کارت آمازون از تمام نرم افزارها و اپلیکیشن های مورد نظر خود استفاده کنند.