گیفت کارت آیتونز

شما کجا هستید؟ صفحه اصلی/خدمات/کارت های اعتباری/گیفت کارت/گیفت کارت آیتونز
گیفت کارت آیتونز

محصولات الکترونیکی کمپانی اپل از یک سیستم عامل خاص و منحصر به فرد به نام IOS استفاده می کنند به همین دلیل این شرکت یک نرم افزار به نام آیتونز (iTunes) طراحی کرده است  و به صورت رایگان عرضه کرده است که کاربران می توانند از آن استفاده کنند. کاربران کمپانی اپل برای آنکه بتوانند از تمام برنامه ‌ها، کتاب ها، بازی‌ ها و آهنگ ‌های این فروشگاه استفاده کنند لازم است که حساب کاربری خود را شارژ کنند چرا که دسترسی به برنامه های آیفون، آیپد و… که محصول اپل هستند تقریبا غیر ممکن هستند. کاربران می توانند با خرید گیفت کارت آیتونز تمام آیتم های مورد نظر خود را خریداری و دانلود کنند.

گیفت کارت آیتونز اپل چیست؟

همانطور که از نام آن پیدا است (Gift Card)، گیفت کارت به کارت های هدیه گفته می شود. این کارت ها به صورت کلی یک اعتبار ارزی هستند. موجودی گیفت کارت ها قابلیت انتقال به کارت یا حساب‌های دیگر را ندارد. در حقیقت گیفت کارت به یک اعتبار غیر نقدی و مجازی اطلاق می‌شود که می‌توان از آن به جای پول نقد استفاده کرد و خریدهای اینترنتی را با آن انجام داد. گیفت کارت آیتونز  از جمله معروف ترین و رایج ترین گیفت کارت های بازار است که مانند سایر گیفت کارت ها به دو شکل فیزیکی و دیجیتالی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

کاربردهای گیفت کارت اعتباری اپل

در بخش قبلی عنوان شد که کمپانی اپل برای خدمات رسانی بیشتر به کاربران خود یک اپلیکیشن چندرسانه ای با نام آیتونز طراحی کرده است که با تمام محصولات اپل سازگاری دارد و کاربران می توانند تمام نرم افزارها، برنامه ها، کتاب ها و… مورد نیاز خود را از این اپلیکیشن دریافت کنند. گیفت کارت آیتونز می تواند کاربردهای مختلفی برای افراد داشته باشد که مهم ترین آنها شامل موارد زیر هستند:

  • برای آنکه کاربری بخواهد حساب کاربری خودش در شرکت اپل را شارژ کند و از خدمات آن استفاده کند لازم است که این کار را با استفاده از گیفت کارت آیتونز انجام دهد.
  • برنامه های اپل اکثرا به صورت پرمیوم می باشند و رایگان نیستند و افرادی که بخواهند از آنها استفاده کنند لازم است که هزینه های آن را پرداخت کنند و این کار با استفاده از گیفت کارت آیتونز شدنی می باشد.
  • کاربرانی که بخواهند از وب سایت های مخصوصی مانند App Store آمریکا چیزی را خریداری کنند می توانند از گیفت کارت های آیتونز استفاده کنند

مزایای استفاده از گیفت کارت آیتونز

گیفت کارت های آیتونز علاوه بر کاربردهای ویژه ای که دارند مزایای زیادی دارند و مردم از سراسر جهان می توانند با استفاده از آنها از خدمات ویژه کمپانی اپل بهره مند شوند. حتی کشورهایی مانند ایران که از طرف شرکت های آمریکایی تحریم شده اند می توانند با استفاده از این گیفت کارت از خدمات این شرکت سودمند شوند. مهم ترین مزایای استفاده از گیفت کارت شامل موارد زیر می باشد.

  • تهیه و استفاده از این گیفت کار بسیار ساده و راحتی
  • در دو مدل فیزیکی و دیجیتالی در دسترس کاربران قرار دارد
  • این گیفت کارت ها در مقادیر مختلف مانند کارت های ۱۰ دلاری، ۱۵ دلاری، ۲۵ دلاری، ۵۰ دلاری و … در دسترس هستند و کاربران می توانند مطابق با نیاز خود آن را خریداری کنند
  • این کارت ها از محبوبیت بسیار بالایی برخوردارند به طوریکه حتی کشورهای انگلیس، کانادا، استرالیا و… هم از آنها استفاده می کنند
  • پرداخت ها با استفاده از گیفت کارت اعتباری می تواند راحت تر، ارزان تر و در مدت زمان کمتری انجام شود
  • گیفت کارت آیتونز تاریخ انقضا ندارد و می تواند گزینه مناسبی برای هدیه دادن باشد و در هر زمانی می توان از آن استفاده کرد